Roboty koszące

Ogrody to nasza specjalność

DLACZEGO ROBOT KOSZĄCY?

Robot koszący daje Tobie czas, oszczędności i piękny trawnik, który codziennie wygląda tak samo! Urządzenie pracuje automatycznie wedle ustalonego harmonogramu. Robot koszący pracuje codziennie, może pracować w deszczu, aby Twój trawnik każdego dnia wyglądał perfekcyjnie. Kiedy akumulator jest bliski rozładowania się robot koszący samodzielnie wraca do stacji dokującej. Roboty koszące to też bardzo niskie użycie energii elektrycznej.

 

JAK DZIAŁA ROBOT KOSZĄCY?

Roboty koszące są inteligentnym, autonomicznym urządzeniem, które uwalnia nas od koszenia trawy. Robot koszący wykonuje swoją pracę całkowicie automatycznie. Nasze roboty nie wymagają Twojej obecności, czy też pomocy. Robot pracuje wedle zaprogramowanego harmonogramu, na przemian pracuje i ładuje się. Kosiarka automatyczna buduje mapę Twojego trawnika, napotykając przeszkodę nanosi ją na zbudowaną mapę. Kiedy kończy się przedział czasowy na pracę lub akumulator jest już bliski rozładowania, kosiarka samodzielnie wraca do stacji dokującej w celu naładowania.

Roboty dostępne w naszej ofercie zawsze wiedzą co mają robić! Posiadają system mapowania , mocne noże ze stali nierdzewnej, specjalnie zaprojektowane podwozie, koła o doskonałej trakcji, nachylenia do 75%, aplikacja mobilna do zarządzania robotem koszącym, najnowocześniejsze akumulatory, od ponad 20 lat udoskonalane algorytmy pracy i wiele więcej!
Bezpieczeństwo, niezawodność i ekologia są dla nas bardzo ważne.

 

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

Roboty dostępne w naszej ofercie posiadają szereg elementów bezpieczeństwa. Czujnik przechyłu, podniesienia, obrotów koła, zderzaki, sonary, osłony noża – to wszystko aby robot był maksymalnie bezpieczny w użytkowaniu.

W sytuacji awaryjnej wystarczy nacisnąć przycisk „Stop” na środku urządzenia, aby natychmiast zatrzymać robota.

System antykradzieżowy – zabezpieczenie kodem PIN oraz funkcja lokalizacji.

Rewolucyjny system Amico, pozwala na pracę naszej kosiarki robotycznej w obecności zwierząt. Robot zatrzyma nóż w bezpiecznej odległości od Twojego psa, kota, a nawet żółwia!
Robot za pomocą Bluetooth łączy się z urządzeniem Amico, które jest przyczepione do zwierzęcia.

Najwyższa jakość i najnowsza technologia!

Nasze produkty to bezpieczne urządzenia wyposażone w najlepsze, najbardziej wytrzymałe komponenty.
Roboty wyposażone są w moduł GPS i łączność GSM.
Duże nachylenia – to nie problem, roboty koszące pokonują nachylenia do 75%!
Sterowanie głosem – tak nasze roboty są na to gotowe.

Roboty są wyposażone w inteligentne algorytmy koszenia, które są rozwijane od ponad 20 lat. Rewolucyjne koła dają doskonałą przyczepność na każdej nawierzchni.

System pracy zespołowej, roboty pracujące na jednym obszarze komunikują się ze sobą, przekazując informacje o skoszonych miejscach na obszarze, tak aby pozostałe roboty już tam nie pracowały.

Pojemne i wytrzymałe akumulatory, zbudowane w najnowszej technologii.

Mocne noże ze stali nierdzewnej – zaprojektowane aby tak aby każde cięcie było idealne.

System lokalizacyjny, który jest uruchamiany po opuszczeniu przez robota koszącego wyznaczonego okręgu. Urządzenie po opuszczeniu wyznaczonej strefy, cały czas informuje nas o swoim położeniu. Jednocześnie robot blokuje się i nie można go wyłączyć.

Powrót do stacji dokującej za pomocą GPS.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dla robotów koszących pozwala na łączność z robotem z każdego miejsca na świecie. Bogata funkcjonalność umożliwia sprawdzenie statusu naszego robota, jego historii.

Robot koszący to piękny i zadbany trawnik

Wysoka częstotliwość koszenia zmniejsza ilość chwastów na trawniku, dzięki czemu zyskuje on jeszcze piękniejszy wygląd. W rzeczywistości trawnik jest przycinany o zaledwie kilka milimetrów każdego dnia. W ten sposób maleńkie cząsteczki trawy, które spadają na ziemię, rozkładają się naturalnie, eliminując potrzebę utylizacji, jednocześnie stają się naturalnym nawozem.

Deszcz to nie problem

PRACUJE W KAŻDYCH WARUNKACH.

Wszystkie nasze roboty mogą pracować w deszczu i są wyposażone w ochronę przed strumieniami wody.

Wszystkie roboty przeznaczone są do pracy w każdych typowych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można ustawić w zależności od potrzeb, automatycznie zarządza pracą robota. Dzięki temu Twój trawnik będzie idealnie skoszony i zadbany.

Ekologia

Robot charakteryzuje się bardzo niskim poziomem zużycia energii oraz brakiem zanieczyszczeń dla środowiska. Regularne i częste koszenie znacząco poprawia jakość darni oraz wspomaga zagęszczenie trawy, zwiększa też odporność na choroby, suszę oraz szkodniki. Rozdrobniony pokos nawozi trawnik i poprawia jego bilans wodny. Roboty eliminują problem zbierania, przechowywania oraz wywozu skoszonej trawy. Obecność robotów pomaga odstraszać krety.

Przejdź na zrównoważoną energię!
Zamień kosiarkę spalinową na robota koszącego.